Logo Loading
  • 0 artykułów - 0,00 
    • Brak produktu w koszyku

Blog

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

nowy adres firmy Trutek fasteners nowa siedziba nowa lokalizacja

TRUTEK FASTENERS POLSKA MA NOWY ADRES!

Nowy adres firmy Trutek otwiera drzwi dla wszystkich klientów i kontrahentów! Od dnia 21 stycznia 2019 r. nasza firma znajduje się w nowej lokalizacji, o czym chcemy oficjalnie poinformować. W pewnym sensie to, że Trutek Fasteners Polska ma nową siedzibę, oznacza nowy rozdział w historii firmy. Przede wszystkim jednak to ogromny powód do dumy, co świadczy po pierwsze o ciągłym rozwoju. Stawiamy na modernizację, świeże wnętrze, które wpłynie na świadomość pracowników, by rodziły się nowe, lepsze pomysły. Po drugie zaś o tym, że mamy pewne plany do zrealizowania, a to wymaga przygotowania także nowoczesnego i udoskonalonego lokalu.
Przez kilkanaście lat naszej pracy pod starym adresem mieliśmy ogromną przyjemność gościć wielu wspaniałych Klientów, z którymi współpraca i kooperacja trwa do dziś. Dokładnie tę samą politykę chcemy kontynuować pod nowym adresem. Za nami pewna reorganizacja struktury firmy, jej polityki wewnętrznej oraz strategii. Wierzymy w to, że taka holistyczna restrukturyzacja wpłynie tylko na korzyść firmy, podobnie jak nowe biuro.
W przyszłości, prawdopodobnie bliżej końca 2019 roku, uda się stworzyć planowane Centrum Szkoleniowe, które umożliwi swobodną komunikację pracownikom firmy, a także pozwoli na profesjonalną oprawę spotkań z klientami i kontrahentami. Dlatego też tak bardzo zależało nam, aby nowy adres dał zielone światło do utworzenia takiego miejsca w sercu firmy. Teraz zostało już tylko trzymać kciuki za powodzenie wszystkich planów i zamierzeń w związku z przeprowadzką.
Z tego też miejsca zapraszamy wszystkich Klientów i Kontrahentów pod nowy adres firmy Trutek Fasteners Polska do naszego biura z siedzibą w:

Al. Krakowska 38, Janki, 05-090 Raszyn

Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy i wierzymy, że ta nieznaczna odległość od poprzedniej lokalizacji nie przysporzyła nikomu większych problemów logistycznych.
Z poważaniem,
Zespół Trutek Fasteners Polska