Logo Loading
  • 0 artykułów - 0.00 
    • Brak produktu w koszyku

Blog

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

centrum szkoleniowe trutek sala konferencyjna pokaz instruktaz

Z wielką dumą pragniemy przekazać informację, że już za kilka tygodni będziemy mogli zaprezentować nowe, pachnące świeżością, modernistyczne Centrum Szkoleniowe Trutek, zlokalizowane w siedzibie firmy w Jankach przy Al. Krakowskiej 38 w Raszynie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce tworzone z myślą o pracownikach i sprzedawcach naszej firmy, by nowoczesna aranżacja nie tylko spełniała oczekiwania wizualne i działała na zmysły, ale także dostarczała potężną dawkę wiedzy dla szarych komórek i szlifowała umiejętności kadry pracowniczej. Wyposażenie centrum stanowić będzie między innymi ekspozycja elektronarzędzi, a więc możliwe będzie podręczne praktyczne zastosowanie elektronarzędzi w ramach szkolenia bądź pokazu. Systematyczne szkolenia produktowe w połączeniu z ekskluzywną oprawą to jeden z elementów know-how, by zawsze być branżowej czołówce i cieszyć się jak najlepszą opinią.

Przestrzeń naukowa dedykowana będzie poza podnoszeniem kompetencji oraz omawianiu nowych innowacyjnych koncepcji produkcyjnych i sprzedażowych także aranżacji spotkań biznesowych. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny charakter pełen profesjonalizmu to gwarancja pozytywnej impresji wywołanej u naszych zacnych Gości z branży i rynku budowlanego. Drzwi centrum będą zatem szeroko otwarte także dla Klientów i Kontrahentów.

Naszą koncepcją jest stworzyć miejsce, w którym ulokuje się serce i mózg firmy Trutek. Pragniemy, aby każda osoba przekraczająca próg Centrum Szkoleniowego odczuwała ukontentowanie i zorientowanie na cel, który dla wszystkich jest jeden – bycie liderem w swoim fachu i branży!

Według bardzo szacunkowych prognoz pierwszych bywalców ugościmy w nowym Centrum Szkoleniowym na przełomie września i października 2019 r. Póki co użyty w tym miejscu oksymoron „wirtualna rzeczywistość” naszkicuje Państwu przedsmak tego, co empirycznie będzie namacalne już niebawem…

LEAVE A COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *