Logo Loading
  • 0 artykułów - 0,00 
    • Brak produktu w koszyku

Blog

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

centrum szkoleniowe trutek sala konferencyjna pokaz instruktaz

Wielka duma nas rozpiera! Już za kilka tygodni będziemy mogli zaprezentować nowe, modernistyczne Centrum Szkoleniowe! Owo Centrum Szkoleniowe Trutek wkrótce otwarte i zlokalizowane będzie w siedzibie firmy w Jankach przy Al. Krakowskiej 38 w Raszynie. Tworzymy to miejsce z myślą o pracownikach i sprzedawcach naszej firmy. Nowoczesna aranżacja nie tylko spełni oczekiwania wizualne i zadziała na zmysły, ale także dostarczy potężną dawkę wiedzy dla szarych komórek i szlifować będzie umiejętności kadry pracowniczej. Wyposażenie centrum stanowić będzie między innymi ekspozycja elektronarzędzi, co umożliwi podręczne zastosowanie ich w ramach szkolenia bądź pokazu. Systematyczne szkolenia produktowe w połączeniu z ekskluzywną oprawą to jeden z elementów know-how, by zawsze być w branżowej czołówce i cieszyć się jak najlepszą opinią.

Tę przestrzeń naukową firma dedykuje po pierwsze podnoszeniu kompetencji oraz omawianiu innowacyjnych koncepcji produkcyjnych i sprzedażowych. Po drugie także aranżacji spotkań biznesowych. System wzmacniania wielkiej płyty znajdzie tu przykładowo miejsce na prezentację sposobu montażu i funkcji, jaką pełni. Możliwa będzie symulacja wykonania takiej czynności w obecności osób odpowiedzialnych za modernizacje budynków wielkopłytowych. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny charakter pełen profesjonalizmu to gwarancja pozytywnej impresji wywołanej u naszych zacnych gości z branży rynku budowlanego. Drzwi centrum otwierają się szeroko także dla Klientów i Kontrahentów.

Naszą koncepcją jest stworzyć miejsce, w którym ulokuje się serce i mózg firmy Trutek. Pragniemy, aby każda osoba przekraczająca próg Centrum Szkoleniowego odczuwała ukontentowanie i zorientowanie na cel, który dla wszystkich jest jeden – bycie liderem w swoim fachu i branży!

Według bardzo szacunkowych prognoz pierwszych bywalców ugościmy w nowym Centrum Szkoleniowym na przełomie września i października 2019 r. Póki co użyty w tym miejscu oksymoron „wirtualna rzeczywistość” naszkicuje Państwu przedsmak tego, co empirycznie doświadczycie już niebawem…

Centrum Szkoleniowe Trutek wkrótce otwarte – śledźcie informacje o tym wydarzeniu!