Logo Loading

O Firmie

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

KIM JESTEŚMY

Profesjonaliści z doświadczeniem

Najwyższa

jakość

produktów

aprobaty

i certyfikaty

Trutek Fasteners jest częścią znanego międzynarodowego holdingu skupiającego kilkanaście firm produkcyjnych i handlowych operujących we wszystkich regionach świata. Działalność dystrybucyjna w Europie zapoczątkowana została w Wielkiej Brytanii w styczniu 2002 r. Nasza firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości systemów zamocowań dla budownictwa i przemysłu.

W naszej obszernej ofercie znajdą Państwo zarówno wyroby tradycyjne, od wielu lat stosowane w przemyśle budowlanym, jak i nowatorskie, zaawansowane technologicznie rozwiązania, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz łatwość i szybkość aplikacji.

STRATEGIA  TRUTEK FASTENERS

Budownictwo wielkiego i małego formatu

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu stałemu zaangażowaniu w unowocześnianie i podnoszenie jakości naszych produktów, poprawie standardów obsługi klienta oraz rozszerzaniu oferowanego asortymentu, przyszłość będzie pasjonującym okresem, zarówno dla naszej firmy, jak i naszych partnerów.

Produkty oferowane przez firmę TRUTEK znalazły swoje stałe miejsce tak w tradycyjnych punktach sprzedaży zamocowań budowlanych, jak i w ofercie Branżowych Dystrybutorów obsługujących profesjonalny rynek budowlany.

OBSŁUGA KLIENTA

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie ludzi, którzy stanowią potencjał firmy, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami, dostosowując ofertę do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta. Zrealizowaliśmy szereg projektów, które mają na celu z jednej strony ułatwienie współpracy z naszą firmą, z drugiej zaś jak najszersze wsparcie techniczne, logistyczne i marketingowe.

Zadaniem Doradców Technicznych jest wszechstronna pomoc naszym partnerom, począwszy od pomocy w doborze asortymentu na regał wystawienniczy, poprzez pomoc w sporządzaniu zamówienia, na szkoleniu i przeprowadzaniu pokazów kończąc.


Korzystając z infolinii
uzyskają Państwo kompetentne i wyczerpujące informacje o produktach i ich zastosowaniu. Jest to również niezwykle prosty sposób zamawiania towaru i załatwiania wszelkich spraw związanych ze sprzedażą.
Serwis internetowy pozwala na szybki dostęp do informacji technicznych o oferowanych produktach, cenach i aktualnych promocjach. Po zalogowaniu się do systemu, nasi stali partnerzy uzyskują także dostęp do interfejsu zamówień dostępnego 24 godziny na dobę (wraz z informacją o stanie realizacji zamówienia i numerze listu przewozowego w przypadku dostawy spedycją) oraz wszelkich informacji handlowych, finansowych i magazynowych.