Logo Loading

Nasze wartości

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

FILOZOFIA

Filozofia firmy Trutek Fasteners zakłada dostarczanie produktów wysokiej jakości z lokalnymi i europejskimi certyfikatami, które umożliwiłoby firmie pozycjonowanie się blisko obecnych liderów rynku, takich jak Hilti,
Fisher, ITW i Rawl. Aby osiągnąć ten cel, rozpoczęliśmy intensywne wdrażanie certyfikowania i inwestowanie w szkolenia dla wszystkich pracowników.

Jakość

Jakość to wizytówka firmy Trutek. Najwyższa dokładność w połączeniu z precyzją to gwarancja towaru o najlepszych parametrach, które znalazły uznanie u Klientów, Partnerów i zbudowały silną pozycję firmy na tle konkurencji.

Innowacja

Oferowany asortyment podąża za potrzebami rynku, gdyż branża budowlana jest bardzo wymagająca. Jest on ciągle ulepszany i tworzony w oparciu o nowatorskie rozwiązania i nowości technologiczne. Jesteśmy ekspertem od nietypowych metod zamocowań.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ponad wszystko! Nasze produkty posiadają aprobaty techniczne, spełniają wszelkie wymogi prawa i norm nakładanych przez nadrzędne instytucje. W branży budowlanej to fundamentalna kwestia, o nią jesteśmy spokojni.

Zaufanie

Pozyskaliśmy je od samego początku działalności jako rzetelny i solidny kontrahent. Świadczy o tym rzesza stałych Klientów oraz polityka firmy stawiająca zaufanie jako priorytet w obsłudze.

Współpraca

Doradcy techniczni są zawsze do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie całej Polski, przeprowadzamy testy i badania, produktowe szkolenia, odpowiemy na każde pytanie, by budować i utrzymywać trwałe i jak najlepsze relacje.