Logo Loading
  • 0 artykułów - 0,00 
    • Brak produktu w koszyku

Blog

Systemy zamocowań dla budownictwa i przemysłu

trutek promocja black friday kotwa chemiczna zywica tcm najlepsza cena kup karton

BLACK FRIDAY dopiero przed nami, ale u nas już trwa promocja żywicy TCM PRO!  poczuć powiew promocji, turbo obniżek i medialnego szumu na temat największego święta zakupoholików. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, ze kto nie bierze udziału w tym szaleństwie, jest passe. W związku z tym TRUTEK FASTENERS POLSKA także postanowił przygotować coś extra na swoim podwórku i w związku z tym już od środy 27 listopada do piątku 29 listopada szybka akcja promocyjna z górnej półki!!

Tylko przez 3 dni trwa promocja żywicy TCM PRO ! Akcja promocyjna dotyczy konkretnie żywicy iniekcyjnej TCM 420PRO. Przy zamówieniu 1 kartonu, czyli 12 sztuk, otrzymacie ją w mega atrakcyjnej cenie!! Natomiast przy zamówieniu 5 kartonów (60 szt.) po zupełnych kosztach dorzucamy WYCISKACZ TCM380MT!! Takiej okazji nie możesz przegapić, bo może się długo nie powtórzyć… Oferta ta skierowana jest do wszystkich, którzy lubią mieć świadomość upolowania extra promocji 🙂

Kotwy chemiczne w najlepszej cenie znajdziesz tylko w Trutku! Żywica winyloestrowa do najwyższych obciążeń w nowej, większej tubie to jeszcze więcej wydajniejszej pracy. Wybierając nasze kotwy, pracujesz na produktach najlepszej jakości. Potwierdza to fakt, że certyfikowane są przez polskie i europejskie instytuty. Możesz być pewien, że dokonałeś właściwego wyboru. Certyfikat WRAS dopuszcza instalacje za pomocą żywicy w kontakcie z wodą pitną – jest bezpieczna dla ludzi i środowiska.

To niepowtarzalna okazja, aby uzupełnić magazyny! Nie czekaj – skontaktuj się z Doradcą Technicznym odpowiedzialnym za Twój region i spytaj o cenę.

Pamiętaj, że czas do pieniądz. Nie ryzykuj, że ktoś sprzątnie Ci tę ofertę sprzed nosa!